Mõisaküla Masinatehas omandas kaubamärgi “Weimer”

OÜ Mõisaküla Masinatehasel on olnud tihe 2017. aasta algus. Lisaks juba aastaid tootevalikus olnud “Krabi” kaubamärgi toodetele ning 2015. aastal lisandunud Poola tootja “Metal Technik” frontaallaaduritele on Mõisaküla Masinatehase tootevalikus palju uusi tooteid. 2017. aasta alguses omandas OÜ Mõisaküla Masinatehas pikaaegse metsaveokärude tootja “Weimer” kaubamärgi ning toodangu. Weimer on 60 aastase ajalooga ettevõte, mis sai alguse Rootsist. Weimeri tõstukid ja haagised on konstrueeritud professionaalseks kasutamiseks. Weimeri toodangus on kasutatud kõrgtehnoloogilisi lahendusi, kvaliteetseid hüdraulilisi komponente ja materjale. Weimeri tooted on tuntud oma kergekaalulise disaini, tugeva konstruktsiooni, vastupidavuse ja madalate ülapidamiskulude poolest. Aastate jooksul on “Weimer” kaubamärgiga tooteid müüdud sellistesse riikidesse, nagu Saksamaa, Austria, Sloveenia, Prantsusmaa, Rootsi, Norra, Valgevene, Ukrania, Poola jt. OÜ Mõisaküla Masinatehasel on hea meel olla pika ja väärika ajalooga metsaveotehnika uus tootja, ning soovib pakkuda ainult parima kvaliteediga tooteid ka edaspidi. OÜ Mõisaküla Masinatehase kaubamärgi “Weimer” tootevalikuga on võimalik tutvuda siin.

Lisaks on korraliku uuenduskuuri saanud ka meie koduhelekülg. Uuenduste käigus on muudetud kogu lehe struktuur kasutajasõbralikumaks ning lehekülg on nüüd hõlpsasti kasutatav ka mobiilsetes seadmetes.

LOE VEEL UUDISEID

Mõisaküla Masinatehase uued tooted

Mõisaküla Masinatehas OÜ alustas 2015. aasta oktoobrist koostööd Poola põllumajandus- ja tööstusseadmete tootja Metal-Tecnik, mille käigus sai Mõisaküla Masinatehasest ettevõtte ametlik maaletooja Eestis. Ettevõte alustas