ETTEVÕTTEST

Privaatsustingimused

OÜ Mõisaküla Masinatehas privaatsustingimused leiate siit.

Uudised

EAS-i toetus Mõisaküla Masinatehas OÜ-le

„MTM Forest tootearendus“
Arendatakse välja vedav metsaveohaagis ning väike metsatõstuk koos haagisega.
Projekti toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond 169 330 euroga.
Rahastatakse liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames.

Projekti raames arendatakse ja laiendatakse ettevõtte tooteportfelli, parendatakse, efektiivistatakse protsesse ja nende juhtimist, juurutatakse IKT lahendus ning automatiseeritakse tootmist.
Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.
Toetuse summa on 412 290 eurot.

Projekti, OÜ Mõisaküla Masinatehas arenguprogramm etapp 2, raames arendatakse ja laiendatakse ettevõtte tooteportfelli, efektiivistatakse protsesse ja nende juhtimist ning parendatatakse IKT lahendusi.
Projekti toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond 199 215 euroga.

Mõisaküla Masinatehas OÜ tootmishoone renoveerimine

Mõisaküla Masinatehas OÜ tootmishoone renoveerimist toetavad:

Mõisaküla Masinatehas omandas kaubamärgi “Weimer”

OÜ Mõisaküla Masinatehasel on olnud tihe 2017. aasta algus. Lisaks juba aastaid tootevalikus olnud “Krabi” kaubamärgi toodetele ning 2015. aastal lisandunud Poola tootja “Metal Technik” frontaallaaduritele on Mõisaküla Masinatehase tootevalikus palju uusi tooteid. 2017. aasta alguses omandas OÜ Mõisaküla Masinatehas pikaaegse metsaveokärude tootja “Weimer” kaubamärgi ning toodangu. Weimer on 60 aastase ajalooga ettevõte, mis sai alguse Rootsist. Weimeri tõstukid ja haagised on konstrueeritud professionaalseks kasutamiseks. Weimeri toodangus on kasutatud kõrgtehnoloogilisi lahendusi, kvaliteetseid hüdraulilisi komponente ja materjale. Weimeri tooted on tuntud oma kergekaalulise disaini, tugeva konstruktsiooni, vastupidavuse ja madalate ülapidamiskulude poolest. Aastate jooksul on “Weimer” kaubamärgiga tooteid müüdud sellistesse riikidesse, nagu Saksamaa, Austria, Sloveenia, Prantsusmaa, Rootsi, Norra, Valgevene, Ukrania, Poola jt. OÜ Mõisaküla Masinatehasel on hea meel olla pika ja väärika ajalooga metsaveotehnika uus tootja, ning soovib pakkuda ainult parima kvaliteediga tooteid ka edaspidi. OÜ Mõisaküla Masinatehase kaubamärgi “Weimer” tootevalikuga on võimalik tutvuda siin.

Lisaks on korraliku uuenduskuuri saanud ka meie koduhelekülg. Uuenduste käigus on muudetud kogu lehe struktuur kasutajasõbralikumaks ning lehekülg on nüüd hõlpsasti kasutatav ka mobiilsetes seadmetes.

Mõisaküla Masinatehase uued tooted

Mõisaküla Masinatehas OÜ alustas 2015. aasta oktoobrist koostööd Poola põllumajandus- ja tööstusseadmete tootja Metal-Tecnik, mille käigus sai Mõisaküla Masinatehasest ettevõtte ametlik maaletooja Eestis. Ettevõte alustas tegutsemist 2001. aastal ning nende tootevalikusse kuuluvad nii frontaallaadurid, laadurite lisatarvikud, hüdraulilised lumesahad, tänavapuhastusseadmed, segumasinad ja palju muud. Mõisaküla Masinatehas alustab aga konkreetselt frontaallaadurite, täpsemalt mudeli TYTAN MT-02 müümist. Tegemist on madalahinnalise laaduriga, millega on võimalik teha erinevaid kaeve- mulla- ja transporditöid.

25. aug, 2014